MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 13636391
nr 1363 6391
Skrivbyrå
1800-tal, England. Bredd: 86, djup: 47 cm, höjd: 103 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:54:17
150 kr
Skrivbyrå
Kondition: slitage, skador
nr 1363 6391
Skrivbyrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 30 november 2020 |